Išskirtinis prekinis ženklas

Granini visada buvo daug daugiau nei tik sultys. Išskirtinis butelis su duobutėm ir pažadas visuomet naudoti tik geriausius vaisius, išskiria prekinį ženklą tarp konkurentų. Nuo pat pradžių iki šių dienų, granini pristatė tikrą vaisių aromatą ir nuostabų skonį, kurie padeda sukurti mažus malonumo momentus kasdieniniame gyvenime. Nieko stebėtina, kad beveik per 50 metų savo istorijos, granini tapo ne tik mėgstamiausiu prekiniu ženklu, kuriuo žmonės mėgaujasi namuose, bet taip pat tuo, kuris restoranuose ir baruose pateikiamas dažniausiai.

Pasak virėjų, barmenų ir vartotojų - granini yra vienas iš geriausiai žinomų ir populiariausių prekinių ženklų tarp nealkoholinių gėrimų. Jie vertina patikimumą, aistrą ir rūpestį, kurie naudojami gaminant aukščiausios kokybės granini sultis.

Žmonės visoje Europoje mėgsta šį natūralų prekinį ženklą, kuris sugeba perteikti savo išskirtinį prisilietimą netgi per savo reklamą, kurią jūs galite patyrinėti sekančiame skyriuje.

Patikimas prekinis ženklas

Kai tik pamatysite mūsų produktą, galite būti tikri, kad jis buvo pagamintas su mūsų darbuotojų ir tiekėjų iš viso pasaulio patirtim ir atsidavimu. Taip pasiekiami aukščiausi kokybės standartai.

Apie kiekvieną duobutę mūsų butelyje galite galvoti kaip apie vieną iš daugelio priežasčių, dėl kurių tiek daug žmonių renkasi granini prekinį ženklą. Štai keturi pagrindiniai principai pagrindžiantys granini geriausių vaisių pažadą:

Inovacijos kokybei

Tai daugiau apie mūsų sultis nei apie pačius geriausius vaisius. Sužinokite daugiau apie inovacijas, kuriomis mes nuolat siekiame dar labiau pagerinti mūsų produktų kokybę.

open

Tik geriausi

Ne visi vaisiai virsta granini sultimis. Sužinokite apie griežtus vaisių atrinkimo standartus, kuriuos mes taikome gamindami sultis.

open

Didelis dėmesys smulkmenoms

Mes įdedame daug pastangų, kad išsaugotume viską kas yra geriausia kiekviename vaisiaus gabalėlyje. Paskaitykite daugiau apie granini produktus.

open

Atsakingas elgesys

Visame pasaulyje gamta ir žmonės mums siūlo geriausias sudėtines dalis. Sužinokite apie pastangas, kurias mes dedame norėdami gražinti Žemei kiek tik galima.

open

istorija

1965

1965

Gimė prekinis ženklas

Įkvėptas itališko gyvenimo būdo ir šalies sulčių, Heinz Schurmann, italų maisto importuotojas, atvežė “la dolce vita” skonį į Vokietiją. Jis pavadindavo savo apelsinų sultis “granini Trinkfrucht” (geriamas vaisius).

1969

1969

Kuriant išskirtinumą

Su nauju išskirtiniu buteliu granini tapo unikaliu prekiniu ženklu. Skaidrus butelis su duobutėmis neleis granini supainioti su jokiu kitu prekiniu ženklu.

1970

1970

Tiriant naujas rinkas

Austrija tapo pirmąją užsienio rinka, kurioje pradėta prekiauti granini. 1978 m. granini sultimis pradėta prekiauti ir Šveicarijoje.

1974

1974

Tautos prekinis ženklas

Granini tapo oficialiu Vokietijos futbolo rinktinės rėmėju. Tais pačiais metais ši rinktinė laimėjo Pasaulio futbolo čempionatą vykusį Vokietijoje. Nieko keista, kad prekinį ženklą žino 95% vokiečių.

1975

1975

Granini pasirodo televizijoje

Pirmą kartą prekinis ženklas buvo reklamuojamas dviejuose didžiausiuose Vokietijos televizijos kanaluose.

1980

1980

Granini naujose Europos rinkose

1986 metais granini pradėta prekiauti Ispanijoje. Šandien granini yra šios rinkos lyderis. Devintojo dešimtmečio pabaigoje granini buvo galima rasti jau 16-oje šalių.

1999

1999

Ruošiantis naujam šimtmečiui

Dėka gazuotų gėrimų “Frucht Schorle”, vėliau pervadintų “Frucht Prickler”, granini tapo pirmuoju šalyje vokišku prekiniu ženklu, kuris pasiūlė vaisių sultis maišytas su gazuotu vandeniu. Taip buvo sukurtas naujas vaisių gėrimų segmentas.

2002

2002

Eko-draugiško butelys

Sekant sėkmingu naujovės pristatymu Šveicarijoje, naujas PET butelis kitoms rinkoms. Ypatinga butelio forma išlieka nepakitusi.

2006

2006

Žengiant į Rumuniją

Produktų pristatymas Rumunijos rinkoje suteikė granini perspektyvią verslo pradžią Rytų Europoje.

2011

2011

Pats didžiausias malonumas

Metai iš metų mes tobuliname savo technologijas ir gamybos metodus, kad sukurtume geriausias sultis. Mes niekada nenustojame ieškoti naujų skonių pojūčių ir potyrių. 2011 metais pristatėme ultra-smulkų vaisių minkštimo perdirbimą. Jo dėka turime novatoriškas švelnesnio ir turtingesnio skonio sultis.