Obuolys

Yra maždaug 7.500 obuolių veislių visame pasaulyje. Todėl, obuolys yra ypač įvairus vaisius. Priklausomai nuo rūšies, skonis svyruoja nuo saldaus iki rūgštaus. Taip pat yra daug spalvų – obuolys būna raudonas, žalias arba gelsvas. Minkštimas, priešingai, yra visada beveik toks pat – baltas, sultingas ir gaivinantis.

Dauguma obuolių naudojamų granini gėrimuose yra iš Europos. Tikslingas pasirinkimas leidžia puikiai suderinti skonį – pačiam skaniausiam malonumui gomuriui, kurį galima išgauti iš obuolių.

Kur rasti granini

  • granini Trinkgenuss
  • granini Trinkgenuss

Mėgaukitės granini

White Apple Fizz

White Apple Fizz

Kai lauke karšta, šventės svečiai norėtų šokti į baseiną, bet kas jeigu jūs jo neturite? Tada pats…

Peržiūrėti receptą

Prekinis ženklas, kuriuo gali pasitikėti

Kai tik pamatysite mūsų produktą, galite būti tikri, kad jis buvo pagamintas su mūsų darbuotojų ir tiekėjų iš viso pasaulio patirtimi ir atsidavimu. Taip yra pasiekiami aukščiausi kokybės standartai.

Kiekviena duobutė mūsų butelyje - viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių tiek daug žmonių renkasi granini prekinį ženklą. Štai keturi pagrindiniai principai pagrindžiantys granini geriausių vaisių pažadą:

Inovacijos kokybei

Tai daugiau apie mūsų sultis nei apie pačius geriausius vaisius. Sužinokite daugiau apie inovacijas, kuriomis mes nuolat siekiame dar labiau pagerinti mūsų produktų kokybę.

open

Tik geriausi

Ne visi vaisiai virsta granini sultimis. Sužinokite apie griežtus vaisių atrinkimo standartus, kuriuos mes taikome gamindami sultis.

open

Didelis dėmesys smulkmenoms

Mes įdedame daug pastangų, kad išsaugotume viską kas yra geriausia kiekviename vaisiaus gabalėlyje. Paskaitykite daugiau apie granini produktus.

open

Atsakingas elgesys

Visame pasaulyje gamta ir žmonės mums siūlo geriausias sudėtines dalis. Sužinokite apie pastangas, kurias mes dedame norėdami gražinti Žemei kiek tik galima.

open