Abrikosas

Geltonai-oranžinis abrikosų minkštimas atrodo taip, kad jam sunku atsispirti. Tai tvirta, bet tuo pačiu minkšta konsistencija. Abrikosai reikalauja daug saulės ir šilumos. Šių dviejų komponentų visuma paverčia abrikosus pilnais skonio vaisiais.

Abrikosai taip pat labai populiarūs džemo pavidalu. Todėl, šviežius vaisius gali būti sudėtinga gauti. Dėka puikios partnerystės su mūsų ūkininkais, saulėje prinokusių abrikosų atsargos yra saugios.

Kur rasti granini

  • granini Trinkgenuss

Prekinis ženklas, kuriuo gali pasitikėti

Kai tik pamatysite mūsų produktą, galite būti tikri, kad jis buvo pagamintas su mūsų darbuotojų ir tiekėjų iš viso pasaulio patirtimi ir atsidavimu. Taip yra pasiekiami aukščiausi kokybės standartai.

Kiekviena duobutė mūsų butelyje - viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių tiek daug žmonių renkasi granini prekinį ženklą. Štai keturi pagrindiniai principai pagrindžiantys granini geriausių vaisių pažadą:

Inovacijos kokybei

Tai daugiau apie mūsų sultis nei apie pačius geriausius vaisius. Sužinokite daugiau apie inovacijas, kuriomis mes nuolat siekiame dar labiau pagerinti mūsų produktų kokybę.

open

Tik geriausi

Ne visi vaisiai virsta granini sultimis. Sužinokite apie griežtus vaisių atrinkimo standartus, kuriuos mes taikome gamindami sultis.

open

Didelis dėmesys smulkmenoms

Mes įdedame daug pastangų, kad išsaugotume viską kas yra geriausia kiekviename vaisiaus gabalėlyje. Paskaitykite daugiau apie granini produktus.

open

Atsakingas elgesys

Visame pasaulyje gamta ir žmonės mums siūlo geriausias sudėtines dalis. Sužinokite apie pastangas, kurias mes dedame norėdami gražinti Žemei kiek tik galima.

open