Bananas

Banano minkštimas turi ypatingą konsistenciją: tvirta ir minkšta, tuo pačiu turi mažai vandens. Lyginant su kitais vaisiais, jis turi labai mažai vaisių rūgšties, ko rezultate yra tipiškai lengvai saldus, kas daro mėgavimąsi bananu ypatinga patirtimi.

Granini gėrimams mes naudojame tik atrinktus bananus iš Costa Rikos ir Ekvadoro. Ir tik puikiai prinokusius: saulėtai geltoni be menkiausio parudavimo. Todėl, kad būtent šie yra skaniausi.


Kur rasti granini

  • granini Trinkgenuss

Prekinis ženklas, kuriuo gali pasitikėti

Kai tik pamatysite mūsų produktą, galite būti tikri, kad jis buvo pagamintas su mūsų darbuotojų ir tiekėjų iš viso pasaulio patirtimi ir atsidavimu. Taip yra pasiekiami aukščiausi kokybės standartai.

Kiekviena duobutė mūsų butelyje - viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių tiek daug žmonių renkasi granini prekinį ženklą. Štai keturi pagrindiniai principai pagrindžiantys granini geriausių vaisių pažadą:

Inovacijos kokybei

Tai daugiau apie mūsų sultis nei apie pačius geriausius vaisius. Sužinokite daugiau apie inovacijas, kuriomis mes nuolat siekiame dar labiau pagerinti mūsų produktų kokybę.

open

Tik geriausi

Ne visi vaisiai virsta granini sultimis. Sužinokite apie griežtus vaisių atrinkimo standartus, kuriuos mes taikome gamindami sultis.

open

Didelis dėmesys smulkmenoms

Mes įdedame daug pastangų, kad išsaugotume viską kas yra geriausia kiekviename vaisiaus gabalėlyje. Paskaitykite daugiau apie granini produktus.

open

Atsakingas elgesys

Visame pasaulyje gamta ir žmonės mums siūlo geriausias sudėtines dalis. Sužinokite apie pastangas, kurias mes dedame norėdami gražinti Žemei kiek tik galima.

open