Kriaušė

Kriaušės turi ypatingai švelnų bruožą, pažymėtą tipišku švelniu rūgštingumu. Tai ir yra priežastis jų lengvo, salstelėjusio vaisinio prieskonio. Jų minkštimas taip pat ypatingas. Priklausomai nuo jo sunokimo, jis gali būti traškus, kietas, arba minkštas ir sultingas.

Populiariausia kriaušė, ko gero, yra Williams Christ rūšis, pasižyminti su nieku nesumaišomu švelniai saldžiu skoniu. Tai yra būtent tas skonis, kuriuo jūs galite mėgautis pačia natūraliausia forma. Granini naudoja aukštos kokybės Williams Christ kriaušes prinokintas po Italijos saule.

Kur rasti granini

  • granini Trinkgenuss

Prekinis ženklas, kuriuo gali pasitikėti

Kai tik pamatysite mūsų produktą, galite būti tikri, kad jis buvo pagamintas su mūsų darbuotojų ir tiekėjų iš viso pasaulio patirtimi ir atsidavimu. Taip yra pasiekiami aukščiausi kokybės standartai.

Kiekviena duobutė mūsų butelyje - viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių tiek daug žmonių renkasi granini prekinį ženklą. Štai keturi pagrindiniai principai pagrindžiantys granini geriausių vaisių pažadą:

Inovacijos kokybei

Tai daugiau apie mūsų sultis nei apie pačius geriausius vaisius. Sužinokite daugiau apie inovacijas, kuriomis mes nuolat siekiame dar labiau pagerinti mūsų produktų kokybę.

open

Tik geriausi

Ne visi vaisiai virsta granini sultimis. Sužinokite apie griežtus vaisių atrinkimo standartus, kuriuos mes taikome gamindami sultis.

open

Didelis dėmesys smulkmenoms

Mes įdedame daug pastangų, kad išsaugotume viską kas yra geriausia kiekviename vaisiaus gabalėlyje. Paskaitykite daugiau apie granini produktus.

open

Atsakingas elgesys

Visame pasaulyje gamta ir žmonės mums siūlo geriausias sudėtines dalis. Sužinokite apie pastangas, kurias mes dedame norėdami gražinti Žemei kiek tik galima.

open