Mangas

Mangas suteikia sultims puikų skonį. Vaisius yra ypatingai saldus, vaisingas ir egzotiškas. Priklausomai nuo rūšies, jo spalva gali kisti nuo žalsvai geltonos iki giliai geltonos ir ryškiai oranžinės. Pagal jų kvapą galima nustatyti ar jis yra pilnai sunokęs.

Šiandien mangas yra auginamas visame pasaulyje. Todėl, granini įdeda daug pastangų, kad atrinkti idealiausias rūšis. Kaip bebūtų, mangas yra puikus skanėstas – skirtas granini!

Kur rasti granini

  • granini Trinkgenuss
  • granini Trinkgenuss

Mėgaukitės granini

Tropical Cloud

Tropical Cloud

Ar jūs esate vakarėlyje prie baseino ar šeimos šventėje sode, visi svečiai bus sužavėti Tropical…

Peržiūrėti receptą

Mango Colada

Mango Colada

Būdai, kuriais Colada kokteiliai yra gaminami yra tokie pat įvairūs kaip ir patys Karibai. Mango…

Peržiūrėti receptą

Beach Cooler

Beach Cooler

Ar nori mėgautis vienu kokteiliu po kito be jokio kaltės jausmo? Tada nealkoholinis Beach Cooler…

Peržiūrėti receptą

Sweet Baya

Sweet Baya

Visada yra gerų priežasčių pasikviesti draugus į svečius. Viena iš šių priežasčių yra labai skani…

Peržiūrėti receptą

Prekinis ženklas, kuriuo gali pasitikėti

Kai tik pamatysite mūsų produktą, galite būti tikri, kad jis buvo pagamintas su mūsų darbuotojų ir tiekėjų iš viso pasaulio patirtimi ir atsidavimu. Taip yra pasiekiami aukščiausi kokybės standartai.

Kiekviena duobutė mūsų butelyje - viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių tiek daug žmonių renkasi granini prekinį ženklą. Štai keturi pagrindiniai principai pagrindžiantys granini geriausių vaisių pažadą:

Inovacijos kokybei

Tai daugiau apie mūsų sultis nei apie pačius geriausius vaisius. Sužinokite daugiau apie inovacijas, kuriomis mes nuolat siekiame dar labiau pagerinti mūsų produktų kokybę.

open

Tik geriausi

Ne visi vaisiai virsta granini sultimis. Sužinokite apie griežtus vaisių atrinkimo standartus, kuriuos mes taikome gamindami sultis.

open

Didelis dėmesys smulkmenoms

Mes įdedame daug pastangų, kad išsaugotume viską kas yra geriausia kiekviename vaisiaus gabalėlyje. Paskaitykite daugiau apie granini produktus.

open

Atsakingas elgesys

Visame pasaulyje gamta ir žmonės mums siūlo geriausias sudėtines dalis. Sužinokite apie pastangas, kurias mes dedame norėdami gražinti Žemei kiek tik galima.

open