Persikai

Jų aksominė, “persikinė” oda yra jų braižas. Tačiau persiko minkštimas taip pat su niekuo nesumaišomas: tvirtas arba minkštas ir gaivinančiai saldus. Priklausomai nuo rūšies, jie gali būti geltoni, balti ar net rausvos spalvos. Persikų aromatingas prieskonis tinka su saldumynais kaip kad ir su pikantiškais maisto produktais ir gėrimais, tačiau ir pats vienas yra skanėstas.

Granini įmonėje mes naudojame tik auksiniai geltonus persikus su intesyviu skoniu. Jų derlius nenuimamas kol jie nepasiekia reikiamos prinokimo stadijos. Kadangi tik tokie vaisiai turi natūraliai saldų šviežumą kas daro granini sultis išskirtines.

Kur rasti granini

  • granini Trinkgenuss
  • granini Trinkgenuss

Mėgaukitės granini

Sex on the Beach

Sex on the Beach

Ar esate paplūdimyje ar apsuptas keturių sienų, degtinė, persikas, ananasas ir spanguolės sukuria…

Peržiūrėti receptą

Sweet Baya

Sweet Baya

Visada yra gerų priežasčių pasikviesti draugus į svečius. Viena iš šių priežasčių yra labai skani…

Peržiūrėti receptą

Virgin Island

Virgin Island

Ar pasiruošę gyvenimui saloje? Vadinasi jau laikas Virgin Island. Šis nealkoholinis kokteilis…

Peržiūrėti receptą

Prekinis ženklas, kuriuo gali pasitikėti

Kai tik pamatysite mūsų produktą, galite būti tikri, kad jis buvo pagamintas su mūsų darbuotojų ir tiekėjų iš viso pasaulio patirtimi ir atsidavimu. Taip yra pasiekiami aukščiausi kokybės standartai.

Kiekviena duobutė mūsų butelyje - viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių tiek daug žmonių renkasi granini prekinį ženklą. Štai keturi pagrindiniai principai pagrindžiantys granini geriausių vaisių pažadą:

Inovacijos kokybei

Tai daugiau apie mūsų sultis nei apie pačius geriausius vaisius. Sužinokite daugiau apie inovacijas, kuriomis mes nuolat siekiame dar labiau pagerinti mūsų produktų kokybę.

open

Tik geriausi

Ne visi vaisiai virsta granini sultimis. Sužinokite apie griežtus vaisių atrinkimo standartus, kuriuos mes taikome gamindami sultis.

open

Didelis dėmesys smulkmenoms

Mes įdedame daug pastangų, kad išsaugotume viską kas yra geriausia kiekviename vaisiaus gabalėlyje. Paskaitykite daugiau apie granini produktus.

open

Atsakingas elgesys

Visame pasaulyje gamta ir žmonės mums siūlo geriausias sudėtines dalis. Sužinokite apie pastangas, kurias mes dedame norėdami gražinti Žemei kiek tik galima.

open