Pomidorai

Vaisius ar daržovė? Sprendžiat iš jo skonio, pomidoras gali būti vienas iš jų. Jis vaisinis ir pikantiškas tuo pačiu metu. Jo sulčių sudėtis panaši į meliono. Jeigu jis gauna pakankamai saulės, tuomet įgaus salstelėjusį vaisinį skonį. Tai ir daro jį ypatingą: nežiūrint jo vaisinio skonio, pomidoras neginčijamai yra daržovė.

Pomidorų sultys yra intensyvesnio skonio nei patys pomidorai. Tai priklauso nuo produktų kilmės. Granini gėrimams, mes naudojame pomidorus tik iš Italijos ir Ispanijos, kurie yra žymiai daugiau saulės paliesti nei tie, kurie auga šiauriniuose regionuose.

Kur rasti granini

  • granini Trinkgenuss

Mėgaukitės granini

Bloody Mary

Bloody Mary

Bloody Mary yra laikomas Amerikos kokteilių klasika. Dauguma jį laiko geriausiu visų laikų…

Peržiūrėti receptą

Prekinis ženklas, kuriuo gali pasitikėti

Kai tik pamatysite mūsų produktą, galite būti tikri, kad jis buvo pagamintas su mūsų darbuotojų ir tiekėjų iš viso pasaulio patirtimi ir atsidavimu. Taip yra pasiekiami aukščiausi kokybės standartai.

Kiekviena duobutė mūsų butelyje - viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių tiek daug žmonių renkasi granini prekinį ženklą. Štai keturi pagrindiniai principai pagrindžiantys granini geriausių vaisių pažadą:

Inovacijos kokybei

Tai daugiau apie mūsų sultis nei apie pačius geriausius vaisius. Sužinokite daugiau apie inovacijas, kuriomis mes nuolat siekiame dar labiau pagerinti mūsų produktų kokybę.

open

Tik geriausi

Ne visi vaisiai virsta granini sultimis. Sužinokite apie griežtus vaisių atrinkimo standartus, kuriuos mes taikome gamindami sultis.

open

Didelis dėmesys smulkmenoms

Mes įdedame daug pastangų, kad išsaugotume viską kas yra geriausia kiekviename vaisiaus gabalėlyje. Paskaitykite daugiau apie granini produktus.

open

Atsakingas elgesys

Visame pasaulyje gamta ir žmonės mums siūlo geriausias sudėtines dalis. Sužinokite apie pastangas, kurias mes dedame norėdami gražinti Žemei kiek tik galima.

open