ISTORIJA

1960

1965 - prekės ženklo gimimas 

Įkvėptas italų gyvenimo būdo ir jų sulčių, itališkų skanių maisto produktų, importuotojas Heinzas Schürmannas į Vokietiją atveža „la dolce vita“ skonį  -  apelsinų sultis, kurias pavadina "granini Trinkfrucht“ (vaisiai, kuriuos reikia gerti).

1969 - simbolio dizaino kūrimas

Dėl savo naujo išskirtinio butelio, „granini“ sukuria unikalų prekės ženklą. 

Skaidrus butelis su duobutėmis padaro granini išsiskiriančiu.

.

1970

1970- ieji - naujų teritorijų paieška

Pirmąja granini rinka už Vokietijos ribų tapo Austrija. 1978 m. granini įžengė į Šveicarijos rinką. 

1974 - tautos prekės ženklas

granini paskelbtas oficialiu Vokietijos futbolo komandos rėmėju, kuri tais pačiais metais laimi FIFA pasaulio taurę Vokietijoje. Nenuostabu, kad šį prekės ženklą žino 95% vokiečių!

1975 - granini pasirodo televizijoje

Pirmą kartą prekės ženklas reklamuojamas televizijoje -  dviejuose didžiausiuose nacionaliniuose Vokietijos kanaluose.

1980

1980- aisiais granini pradėtas gaminti Europos rinkoms

1986 m. „granini“ buvo pradėtas gaminti Ispanijoje, kurioje šiandien graninis yra rinkos lyderis. Iki dešimtmečio pabaigos prekės ženklą jau buvo galima įsigyti 16 - oje šalių. 

1990

1999 - pasiruošimas naujam tūkstantmečiui 

Pateikdamas „spritzerių“, vadinamų „Fruchtschorle“ (vėliau pavadintų „FruchtPrickler“) asortimentą, „granini“ tampa pirmuoju nacionaliniu Vokietijos prekės ženklu, siūlančiu vaisių sultis, sumaišytas su gazuotu vandeniu, taip pasiūlydamas  naujų gėrimų vaisių pagrindu.

2000

2002-inovacija ekologiškų butelių gamybos sferoje

Po sėkmingo išleidimo Šveicarijoje naujas PET butelis pristatomas kitose rinkose. Simbolinė butelio forma išlieka nepakitusi.

2006 - startuoja Rumunija

Granini išleidimas Rumunijoje parodo daug žadančią pradžią Rytų Europoje.

2010

Nauji skonio pojūčiai

Bėgant metams, mes aistringai kuriame geriausias sultis iš geriausių vaisių. Mes niekada nenustojame ieškoti naujų skonio pojūčių ir potyrių ir nuolat tobuliname savo technologijas. Pavyzdžiui, 2010 m. pristatėme labai tikslų vaisių minkštimo perdirbimą, dėl kurio naujo tipo sultys tapo švelnesnės ir pilnesnio skonio. Tikras skonio pojūtis, kurį reikia atrasti.

2015

Mums 50 metų 

2015-ieji buvo labai ypatingi metai, granini atšventė savo 50-ies metų gimtadienį: 50 metų buvo sultingi, džiaugsmingi, kupini idėjų, skonio, patirties ... ir kupini aistros:

granini - geriausias vaisius.   

ŠIANDIEN

geriausios sultys - granini

Itin vaisiškas, nepriekaištingo skonio ir aukščiausios kokybės - akį traukiantis ir unikalus buteliukas su duobutėmis - granini džiugina vartotojus daugiau nei 50 - yje šalių kiekvieną dieną. Mes niekada nesiliaujame ieškoti naujų skonio pojūčių ir sultingų potyrių.

Mes naudojame slapukus, norėdami analizuoti vartotojo elgesį ir rinkodaros priemones pseudonimine forma (konversijų stebėjimas, analizė) ir rodyti asmeniniams poreikiams pritaikytas reklamas trečiųjų šalių svetainėse. Tęsdami jūs sutinkate su slapukų naudojimu ir sutinkate su aukščiau nurodytomis priemonėmis. Daugiau informacijos galima rasti privatumo politikoje. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, kaip aprašyta privatumo politikoje.