GRANINI

Atraskite granini

Prekės ženklas, kuriuo galima pasikliauti

Kai pamatysite produktą su mūsų "granini" logotipu, galite būti tikri, kad jis buvo pagamintas naudojant visą gamintojų ir tiekėjų patirtį ir pasišventimą, kad atitiktų aukščiausius kokybės standartus visame pasaulyje.

Mūsų išskirtiniai buteliai su duobutėmis yra viena iš daugelio rimtų priežasčių, kodėl tiek daug žmonių renkasi granini, o ne kitus prekės ženklus. Štai mūsų keturi pagrindiniai principai, kuriais grindžiamas geriausio granini vaisiaus pažadas: 

Tik geriausia

Ne kiekviena vaisių rūšis tinka granini sultims. Sužinokite apie mūsų griežtus atrankų standartus.

Vaisiai būna įvairių rūšių. Į kai kurias rūšis malonu pažvelgti; kai kurias skanu valgyti. Tačiau tik nedidelė dalis, tokie kaip skaniausi persikai iš Ispanijos, Italijos ar Graikijos, glotnūs Kajeno ananasai iš Tailando, rausvieji greipfrutai iš Pietų Afrikos ar kriaušės „Williams Christ“ ir kiti, duos puikias sultis. Tai yra būtent tokie vaisiai, kuriuos mes renkamės granini sultims.

Niekada neperkame pigių vaisių iš nepažįstamų rinkų, o vaisius sultims gauname tik iš patikimų partnerių, su kuriais palaikome ilgalaikius ryšius. Be to, visus juos reguliariai tikrina nepriklausomi kokybės institutai. Mes kruopščiai tikriname kiekvieną derlių, kad užtikrintume aukščiausius kokybės standartus. Ir tik tada, kai tam tikra vaisių partija atitiko visus griežtus juslinius, ingredientų ir mikrobiologinius testus, ji gali būti vadinama „granini vaisiumi“.

Inovacijos kokybei užtikrinti

Mūsų sultys yra daugiau nei geriausi vaisiai.

Tam, kad pasiektume geriausių rezultatų, mes taip pat investuojame į aukščiausios kokybės žaliavas, idėjas bei technologijas. Didžiausią dėmesį skiriame vaisiams, siekiui gerinti kiekvieno produkto kokybę, taip pat ryžtui ir gebėjimui atlikti fundamentinius tyrimus. Mes visada matėme save technologinės pažangos priekyje, o tai, mūsų įsitikinimu, yra vienintelis būdas užtikrinti aukščiausią ir ilgalaikę kokybę.

Ypatingas dėmesys kokybei

Jau 1950-tais metais mes sukūrėme naujus švelnaus vaisių perdirbimo ir sulčių gamybos metodus. 1960- tų metų pradžioje mes pradėjome auginti apelsinus Brazilijoje, taip padėdami šaliai paversti vaisius viena iš svarbiausių eksporto prekių. 1970-tais metais tapome vitaminų vaisių sultyse stabilizavimo lyderiais.

Atsakingas elgesys

„granini“ buvo pirmosios vaisių sultys Vokietijoje, kurios buvo parduodamos lengvuose ir ekologiškuose PET (polietilentereftalato) buteliuose, kurie nuo pat pradžių buvo gaminami iš specialių daugiasluoksnių medžiagų, kad išsaugotų skonį ir kitas sudedamąsias dalis. Šiandien jie naudojami visur, kur parduodamos granini sultys. Pastaraisiais metais mes tapome šalto, sterilaus pilstymo, kuris ypač rūpinasi sultimis, pradininkais. Kita novatoriška technologija leidžia ypač gerai perdirbti vaisių minkštimą, todėl gaunamos naujo tipo sultys, turinčios švelnesnį pojūtį burnoje ir turtingesnį skonį.

Kaskart išradus naujas kokybės gerinimo galimybes, galite tikėtis, kad granini bus vieni pirmųjų, kurie jas išbandys.