TVARUMAS

granini įsipareigojimai

Tvarumas

Aukštos kokybės vaisiai yra kiekvieno „Eckes-Granini“ produkto pagrindas. Tačiau šiandien gamtos ištekliams kylanti grėsmė yra didesnė nei bet kada anksčiau. Skirdami didelį dėmesį tvarių sulčių gamybai, klimato apsaugai ir atliekų mažinimui, stengiamės kaip įmanoma geriau neutralizuoti gaminant sultis atsirandantį poveikį aplinkai.

Planeta ir aplinka

Tvarios sultys

Mes įsipareigojome užtikrinti tvarumą visoje tiekimo grandinėje: nuo vaisių auginimo iki produkcijos tiekimo vartotojams. Mūsų tikslas — vėliausiai iki 2030 m. visas savo sultis gaminti iš 100% tvariai užaugintų vaisių. Todėl intensyviai dirbame su savo tiekėjais, siekdami skatinti ir užtikrinti tvarų vaisių auginimą toliau plėtodami, mokydami ir audituodami ūkius ir ūkininkus. Žengdami šį žingsnį, remiame gamtos išteklių apsaugą augančiuose regionuose. Mes taip pat užtikriname, kad su visais mūsų vaisių augintojais būtų elgiamasi atsargiai, pagarbiai ir sąžiningai.

Klimato apsauga

Klimato pokyčiai jau šiandien sukelia didelius orų pokyčius. Šie pokyčiai ateityje gali turėti didelės įtakos žemės ūkio produktyvumui. Tai dar viena priežastis, dėl kurios, be kitų pavojų, būtina apriboti visuotinį atšilimą iki 1,5°C. Būdami pirmaujančiu Europos sulčių gamintoju, norėtume parodyti pavyzdį: mes mažiname savo grynąsias emisijas iki nulio. Kad pasiektume šį ambicingą tikslą, mes mažiname ir kompensuojame išmetamo CO2 kiekius, susidarančius dėl mūsų produktų gamybos ir logistikos.

Pakuotės

Mūsų pakuotės yra 100% perdirbamos.

Plastiko atliekos daro neigiamą poveikį mūsų ekosistemai. Mūsų rūpestis yra aktyviai stengtis užkirsti kelią šiam neigiamam poveikiui. Šiandien 100% mūsų polietileno tereftalato (PET) butelių jau yra perdirbami. Naudodamiesi naujomis technologijomis, ekologiškesnėmis pakavimo alternatyvomis ir rPET, mes nuolat stengiamės tobulinti perdirbimą ir nuosekliai mažinti atliekų kiekį.

Žmonės ir visuomenė

Socialinė atsakomybė

Mes atsidavę žmonėms.

Mes esame įsipareigoję sukurti geras ir malonias gyvenimo sąlygas, ypač tose vietovėse, kur esame įsikūrę mes ar gyvena mūsų darbuotojai.

Darbuotojai

Mes augame su savo darbuotojais.

Savo aistra, idėjomis ir atsidavimu jie svariai prisideda prie mūsų įmonės sėkmės. Jie taip pat yra tie, kurie užtikrina, kad visos mūsų tvarumo pastangos būtų aktyviai įgyvendintos ir gyvuotų kiekvieną dieną. Mes puoselėjame darbo kultūrą, kuri palaiko pokyčius, tenkina mūsų komandų poreikius ir suteikia erdvės asmeniniam bei profesiniam augimui.

Mityba

Vis daugiau žmonių visame pasaulyje siekia gyventi sveikiau. Subalansuota mityba yra neatsiejama sveikesnio gyvenimo būdo dalis. Daugiausia dėmesio skiriame natūralumui ir nuolatiniam cukraus kiekio mažinimui. Be to, nuolat auga produktų, turinčių papildomų maistinių medžiagų, poreikis, o visuomenei nerimą kelia antsvoris ir netinkama mityba. Todėl ir mums rūpi sveikos ir sąmoningos mitybos propagavimas. Nuolat tobulėjančiomis produktų koncepcijomis, moksliniais tyrimais ir švietimo iniciatyvomis siekiame padėti vartotojams subalansuoti savo mitybą ir gyventi sveikai.

Sužinokite apie granini daugiau

Prekės ženklas