ISTORIJA

granini istorija

1960

1965 - prekės ženklo sukūrimas

Įkvėptas italų gyvenimo būdo ir jų sulčių, itališkų skanių maisto produktų, importuotojas Heinzas Schürmannas į Vokietiją atveža „la dolce vita“ skonį  -  apelsinų sultis, kurias pavadina "granini Trinkfrucht“ (vaisiai, kuriuos reikia gerti).

1969

1969 - unikalaus dizaino kūrimas

Dėl savo naujo išskirtinio butelio, granini sukuria unikalų prekės ženklą. 

Skaidrus butelis su duobutėmis padaro granini išskirtiniu.

1970

1970-ieji - naujų teritorijų paieška

Pirmąja granini rinka už Vokietijos ribų tapo Austrija. 1978 m. granini įžengė į Šveicarijos rinką. 

1974 - tautos prekės ženklas

granini paskelbtas oficialiu Vokietijos futbolo komandos rėmėju, kuri tais pačiais metais laimi FIFA pasaulio taurę Vokietijoje. Nenuostabu, kad šį prekės ženklą žino 95% vokiečių!

1975 - granini pasirodo televizijoje

Pirmą kartą prekės ženklas reklamuojamas televizijoje -  dviejuose didžiausiuose nacionaliniuose Vokietijos kanaluose.

1980

1980-aisiais granini pradėtas gaminti Europos rinkoms

1986 m. granini buvo pradėtas gaminti Ispanijoje, kurioje šiandien jis yra rinkos lyderis. Iki dešimtmečio pabaigos prekės ženklą jau buvo galima įsigyti 16 - oje šalių. 

1990

1999 - pasiruošimas naujam tūkstantmečiui 

Pasiūlydamas „spritzerių“, vadinamų „Fruchtschorle“ (vėliau pavadintų „FruchtPrickler“) asortimentą, granini tampa pirmuoju nacionaliniu Vokietijos prekės ženklu, siūlančiu vaisių sultis, sumaišytas su gazuotu vandeniu.

2000

2002 - inovacija ekologiškų butelių gamyboje

Po sėkmingo išleidimo Šveicarijoje naujas PET butelis pristatomas kitose rinkose. Simbolinė butelio forma išlieka nepakitusi.

2006 - įžengiama į Rumuniją

sėkmingas granini įžengimas į Rumunijos rinką tapo daug žadančia pradžia plėtrai Rytų Europoje.

2010

Nauji skonio potyriai

Bėgant metams, mes aistringai kuriame geriausias sultis iš geriausių vaisių. Mes niekada nenustojame ieškoti naujų skonio potyrių ir nuolat tobuliname savo technologijas. 2010 m. pristatėme labai tikslų vaisių minkštimo perdirbimą, kurio dėka atsirado naujo tipo sultys - švelnesnės ir pilnesnio skonio. Tai tikras skonio pojūtis.

2015

Mums 50 metų 

2015-ieji buvo labai ypatingi metai, granini atšventė savo 50-ies metų gimtadienį: 50 metų buvo sultingi, džiaugsmingi, kupini idėjų, skonio, patirties ... ir kupini aistros:

granini - geriausia iš vaisių.

Šiandien

granini - geriausia iš vaisių

Itin vaisiškas, nepriekaištingo skonio ir aukščiausios kokybės - akį traukiantis ir unikalus buteliukas su duobutėmis - granini džiugina vartotojus daugiau nei 50 - yje šalių kiekvieną dieną. Mes niekada nesiliaujame ieškoti naujų skonio pojūčių ir sultingų potyrių.